Творчість учнів

2018-2019 навчальний рік

Сім'я комп'ютера

     В комп'ютерному класі однієї школи відбулася надзвичайна подія.
     Комп'ютеру набридло сидіти на одному місці, і він пішов гуляти по кабінету. З собою він запросив дружину Клавіатуру і донечку Мишку на цю цікаву прогулянку. Маленька Мишка була у захваті. Для неї усе було цікаве, нове і незвичайне. Вона радісно підстрибувала від задоволення. Мама Клавіатура поводила себе більш стримано і поважно. Та їй також було цікаво і весело. Батько Комп'ютер був екскурсоводом для своїх дружини та доньки. Він із задоволенням розповідав їм про все, що їх цікавило.
     Та до того часу, коли учні зайшли до класу, Комп'ютер Клавіатура і маленька Мишка зайняли свої місця на робочому столі вчителя.
Вєтрова Дар'я, 5-А клас 

Магічний світ графічних редакторів


СВЯТО
Автор: Сербіна Анастасія, 6 - Б класЗнайомство з Paint
Автор: Сербіна Анастасія, 6 - Б клас
     Одного дня на уроці інформатики Наталка дізналася про програму Paint. Зацікавившись, вона вирішила встановити цю програму собі на комп'ютер.
     Дівчинка відкрила Paint і побачила робоче місце, на кому було багато невідомих їй знаків та інструментів.
     На допомогу учениці прийшов Всезнайко.
- Допоможи мені, будь ласка! Розкажи, як працювати в Paint. - попросила Наталка у Всезнайки.
- Не панікую! В цій програмі дуже легко працювати, і вона тобі обов'язково сподобається.
     Отже:
  1. Paint - це графічна програма, в якій можна створювати свої малюнки.
  2. Справа вгорі, як і в інших вікон, є кнопки керування вікном, завдяки яким можна згорнути або розгорнути програму, закрити її.
  3. Внизу знаходиться палітра, в якій є безліч кольорів.
  4. Для вибору команд є меню вгорі вікна.
  5. Ліворуч знаходяться різні інструменти: пензлик, олівець, ластик, заливка та інші, з допомогою яких можна створити малюнок, або виправити його.
     Наталка взяла Пензлик, вибравши в палітрі рожевий колір, почала малювати квіточку. І що ж сталося? На одній з пелюсток вийшла крива лінія. На допомогу школярці прийшов Ластик. І ось квітка майже готова, але в неї є лише контури. На цей раз дівчинці допомогла Заливка і зафарбувала всі необхідні ділянки.
     Готово! Малюнок вийшов просто чудовий!
- А як зберегти малюнок? - знову запитала школярка у Всезнайка.
  1. Натисни на рядку меню "Файл".
  2. Обери команду "Зберегти як..."
  3. Потім обираєш потрібну тобі папку та вводиш ім'я файлу і зберігаєш.
     Відтоді Наталка часто користувалася програмою Paint. 

Чарівне перетворення
Автор: Мех Антон, 6 - А клас

     Жила одна дівчинка в країні Майбутляндія. В цій країні відбувалися різні дива. Дівчинка любила малювати, вона малювала різнокольоровими олівцями.
     Але ці олівці були дивно-чарівними. Одного разу один олівець так розгулявся, що потрапив до комп'ютера. Він залишився по ту сторону екрану і ніяк не міг звідти вийти. Брати-олівці почали його шукати, а коли знайшли, то й самі потрапили до комп'ютера. Від подиву вони почали стрибати, і від їхніх рухів залишалися гарні малюнки.
     Комп'ютеру сподобалися ці малюнки і він сказав: "Я залишаю вас в себе і назву вас Paint". "Добре, - сказали олівці, - ми згодні".
     Коли дівчинка сіла вдома малювати, то вона не знайшла жодного олівця. Вона дуже засмутилася.
     Раптом вона почула дивний звук із комп'ютера. Дівчинка підійшла до комп'ютера і побачила, що всі її друзі-олівці знаходяться всередині, а ще вона побачила там красиві малюнки. Олівці розповіли їй, що вони тепер комп'ютерна програма для малювання Paint. Олівці познайомили її із своїми новими друзями: Палітрою, Ластиком, Лінією, Заливкою та різними фігурами. 
     Дівчинка дуже зраділа цьому і сіла за комп'ютер малювати чарівні малюнки.

Разом все робити краще
Автор: Зенов Ігор, 6 - А клас

     Колись давно у світі Paint жили інструменти. Звали всіх по-різному: Олівець, Пензлик, Заливка, Ластик та багато інших. Кожний з них вмів робити свою справу.
     І ось одного дня в комп'ютерну програму увійшов власник комп'ютера. Він хотів намалювати гарний малюнок. Але він не міг малювати, бо інструменти його не слухалися і кожний хотів робити своє. Тоді Ластик, якому набридло виправляти помилки інших інструментів, запропонував об'єднатися і малювати разом - адже спільними зусиллями вони все зможуть. І коли вони зробили цей малюнок, який всім сподобався, тільки тоді інструменти зрозуміли, що вони це все одна програма, де кожний важливий. 
     Тому з цього моменту вони робили все разом.


Уважність дуже важлива
Автор: Кононенко Максим, 6 - Б клас

     Було таке незвичайне королівство, де на троні сидів Фон. Одного разу він попросив своїх підлеглих намалювати йому картину. А щоб їм було де це робити, Фон віддав їм частину своєї території.
Слуги пішли малювати. Палітра стала лідером цієї справи, щоб давати кольори. Розпочав малювати олівець. Він малював такі тоненькі лінії, що важко було розгледіти, що саме він намалював. Потім його змінила Заливка, яка стала зафарбовувати малюнок. Але із-за неуважності Олівця - в лінії він залишив незафарбований піксель - вся картина залилась одним кольором.
Коли слуги показали Фону таку картину, то вона йому не сподобалась. І наказав він їм ще раз малювати. 
Інструменти зібралися і дуже уважно намалювали новий малюнок, який вийшов дуже красивий. Володар Фон повісив цей малюнок у своїй кімнаті.

     Королівство Paint
Автор: Козачек Єгор, 6 - Б клас

     В королівстві Paint був король Олівець, і були у нього слуги.
     Головною радницею була Палітра, вона допомагала королю приймати важливі рішення. Генералом армії був Пензлик. Він захищав короля та його королівство. Заливка була дочкою Олівця, але геть не схожа на свого батька.
     Одного разу в королівстві Paint з'явився злодій Ластик. Він тихенька стирав твори короля і так, щоб ніхто не бачив. Одного разу, коли злодій стирав малюнки, його побачила дочка короля. Швидко, як блискавка, побігла Заливка до батька. Король відразу викликав генерала і наказав схопити злодія. 
      Коли Ластика привели до короля, той впізнав свого молодшого брата. Вони помирилися. І з тих пір у королівстві не було ніякого лиха.
Пристрої комп'ютера
Автор: Король Єгор, 5 - Б клас

     Були собі два брата. Одного звати Звук, а другого - Голос, й вони були так схожі. Вони завжди сварилися, хто гучніший. Була в них ще мама, яку звали Миша. Не зважаючи на те, що вона була маленькою, вона могла швидко зробити так, щоб близнюки затихли. Та був в дітей ще й тато - Принтер, який друкував близнятам ноти. 
      Ось одного разу вони пішли у Королівство Пристроїв Комп'ютера, яким керував великий Системний блок. Цей король був братом Принтера. Так багато у цьому королівстві братів. Батьки Звука та Голоса прийшли просити поради, як зробити, щоб діти не сварилися. Системний блок не знав, що їм порадити. І тут увійшов великий чорний Монітор і каже:
      - Якщо хочете помирити хлопців, то ви повинні зробити їм не різні ноти, а однакові й тоді, може, все налагодиться...
     Сім'я з близнятами подякувала Монітору за пораду.
     Й після цього Звук і Голос помирилися та, коли йшли до школи, всім грали свою музику.