понеділок, 5 грудня 2016 р.

Конкурс "Золотий Байт"

   Міжнародний ІТ-чемпіонат "Золотий Байт" орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, 
дизайну та комунікацій.
      Детальне ознайомлення з правилами проведення та номінаціями чемпіонату тут 

Пропоную особливу увагу звернути на наступні номінації:

Short Movie

В даній номінації учасники повинні створити короткометражний фільм на задану тематику. До участі приймаються анімаційні та відеороботи, що розкривають тему завдання. Основою для створення роботи може служити тривимірна мультиплікація, відеозйомка, класична мультиплікація та інші технології.

Тематика конкурсу:  «Invent. Create. Change».

Важливо: оскільки тема чемпіонату досить широка і може бути трактована по-різному , невід'ємною частиною презентації конкурсних робіт має бути обгрунтування того, як робота відповідає темі чемпіонату і як її розкриває. Нездатність учасників довести відповідність роботи темі конкурсу може бути підставою для дискваліфікації.

Junior Сompetition

Конкурс інноваційних проектів і стартапів для школярів віком від 10 до 17 років. Приймаються нестандартні рішення в різноманітних сферах людської діяльності – енергетики, робототехніки, комп’ютерних наук, захисту навколишнього середовища, соціальних наук.
 
Правила конкурсу проектів і стартапів Junior Drive Tech
1. Тематика робіт: енергетика, робототехніка, комп’ютерні науки, захист навколишнього середовища, медицина, рішення соціальних проблем.
2. В конкурсі можуть брати участь школярі віком від 10 до 17 років.
3. У номінації
4. На першому етапі потрібно зареєструватись для участі в Чемпіонаті і надати короткий опис проекту до 31 січня  на сайті goldenbyte.org.

Немає коментарів:

Дописати коментар